Інтерв'ю з художницею принтів колекції I AM ART
23.04.2019
Нова колекція весняного дитячого одягу отримала назву I AM ART неспроста. У тандемі з художницею з Одеси ми вирішили зробити щось особливе для яскравих і неординарних дівчат.
Котики, собачки або бантики? Ні. Ви знаєте, що ми проти стереотипів в дитячому одязі, тому що вважаємо, що важливіше підкреслити індивідуальність кожної маленької дівчинки так само, як свою особистість підкреслюють дорослі. Тобто ми.
Сьогодні ділимося маленьким інтерв'ю з Анною, яка розповість про свій творчий шлях і обов'язково відповість на запитання підписників. Насолоджуйтесь!
Коли ти почала малювати? Пам'ятаєш той момент, коли закохалася у малювання?
Складно сказати точно. Але мама розповідала, що з самого раннього дитинства я без попиту брала фарби у старших членів сім'ї і проводила з ними експерименти. І робила я це... потайки, поки ніхто не бачить.
Пам'ятаю, що мене особливо приваблювали флюоресцентні кольори - здається, я й зараз можу відчути запах цих барв. Мені було 2 чи 3 роки.
Ось тоді і закохалася!
А у 4 роки я вже пішла до художньої студії. Пам'ятаю перше завдання - ми малювали яблука у техніці перетікання акварельними фарбами. Це було дуже хвилююче, але після заняття я дуже пишалася собою! Чесно кажучи, пишу це й дивуюся, звідки ж я все це пам'ятаю?
Що тебе надихає?
Надихають подорожі - особливо, Париж. А ще - сильні духом люди, картини, квіти та фільми.
Як були створені принти для I AM? Чому такі?
Ідея принтів зародилася напередодні новорічних свят після поїздки у Париж. Натхненна картинами імпресіоністів, а особливо графікою Матісс, я й створила принти для I AM ART. Трохи процесу я покажу у фотографіях.
Найпростіший спосіб виглядати стильно?
Правильне поєднання кольорів в одному образі.
Як ти вважаєш, чи важливо дітям займатися творчістю? Поділися своєю думкою.
Звичайно! Звичайно!! Творчість з дитинства формує в людині поняття краси і гармонії. Я думаю, якби більше людей були знайомі з мистецтвом, змінилися б навіть вулиці та міста.
Раніше я працювала з дітьми, викладачем. І дуже часто чула «я не вмію так красиво», «у неї/у нього краще виходить», «у мене немає таланту». Можна вічно продовжувати ці фрази.
А я вважаю, що немає людей, які не вміють малювати!
Всі ми особливі і кожен дивиться на світ унікально. Це потрібно розвивати в собі і ні в якому разі не боятися відкривати нові грані.
Рубрика «Питання від підписників»
@ianastatia: Де берете ідеї для принтів?
Дякую за питання! Ідеї придумую сама, але, звичайно, також я надихаюся картинами. Творчість оточує нас, її потрібно побачити і розглянути. І тоді ідея з'явиться в голові сама, як за помахом чарівної палички!
Бліц-опитування
Джинси або спідниця?
Джинси
Компот або газована вода?
Газована вода))
Світанок або захід?
Захід!
Бути дитиною або дорослим?
Дитиною.
Must-have гардероба?
Джинси, сорочка, туфлі на підборах і кроси, пальто, шарф, окуляри від сонця, біла футболка (правильна є у I AM, тут), толстовка і чорний гольф.
Якщо вам сподобалася стаття, діліться нею в своїх stories і просто в соціальних мережах.
А, щоб задати питання дизайнеру I AM, підписуйтесь на наш інстаграм і стежте за анонсом нової статті!
Дякуємо.
I AM.